Odkazy

Worms Česky, http://wormscesky.cz

Stránkám se věnuji společně se Soustruhem již od ledna 2006, v květnu 2009 jsme překonali celkový počet 100000 návštěv. Web neustále aktualizujeme a vylepšujeme, pořádáme soutěže, radíme začínajícím hráčům a rádi se necháme poučit od zkušenějších.

Kurzy MS Excel, http://www.vyuka-excelu.cz/

Stránky ke školení Excelu v Praze. Nabídka firemních i individuálních kurzů, pomoc s přípravou na pracovní pohovory, možnost konzultace složitějších úkolů v Excelu.

Last.fm, http://www.last.fm

Podrobné statistiky toho, co posloucháte vy a vaši kamarádi. Pravděpodobně nejhezčí web, co znám. Jednoduchý, ale nápaditý design založený na odstínech šedé s modrými odkazy. Snadná navigace v horizontálním i vertikálním menu, obrovské množství informací na tak malém prostoru – nemám, co bych vytknul.

Pixynergia, http://pixy.cz/pixynergia

Blog Petra Staníčka, profesionálního designéra webů a programátora online aplikací. Stejně jako Last.fm je i Pixynergia důkazem toho, že i s šedou barou se dá dokázat mnohé.

Typomil, http://typomil.com

Fantastické stránky o písmu a typografii.

Vladstudio, http://www.vladstudio.com/cs/home

Projekt ruského grafika Vladimira Gerasimova. Web zaujme jak svým grafickým zpracováním, tak hlavně obsahem. Na stránkách si můžete stáhnout skvělé a nápadité tapety v prakticky jakémkoli rozlišení (i pro mobilní telefony).

yr.no, http://yr.no

Norské stránky (v pravém horním rohu je možnost nastavení anglického jazyka) s velmi podrobnou a velmi přesnou předpovědí počasí i pro všechna větší města v ČR. Naprosto fantasticky působí graf s vývojem teploty, tlaku, oblačnosti a dalších údajů pro následující hodiny (viz ukázka pro město Jablonec nad Nisou).

Více zajímavých odkazů týkajících se práci v aplikaci Microsoft Excel naleznete v samostatné sekci.